Otwarta Rekrutacja - Dołącz do Nas !

forum

Drodzy czytelnicy, chcielibyśmy Was poinformować, że z dniem dzisiejszym (17.02.2015) otwarty jest nabór na redaktorów/newsmanów na naszej stronie. Jeśli jesteś fanem gier z serii Gothic, masz dużo czasu i chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do naszej Tawerny, zgłoś się do nas !

Oprócz tego, chcemy poinformować, że rekrutacja na wyżej wymienione stanowiska otwarta jest także na portalu: www.assassins-creed.info

Wymagamy:

  • pisania poprawną polszczyzną
  • systematyczności
  • znajomości gier z serii Gothic
  • wiek: min 16lat

Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji oraz podania proszę kierować na adres e-mail: tawerna.gothic.org@gmail.com lub zekrus5@o2.pl

 

Kody do Arcania Gothic 4

banner forum

Kody do Gothic 4 zostaną dodane jak tylko będą znane. Do tego czasu mamy dla Was coś innego - Cheat-Menu, które można otworzyć za pomocą klawisza "~".

Cheat-Menu składa się z trzech zakładek, nie polecam jednak za dużo grzebać w pierwszej z nich. W zakładce drugiej możemy zmienić warunki pogodowe, porę dnia, a nawet poziom bohatera, jego manę, wytrzymałość i energię życiową. Niektóre z opcji w Cheat-Menu mogą nie działać poprawnie. W ostatniej zakładce niestety nie ma nic ciekawego.

kody-do-arcania-gothic-4_01

kody-do-arcania-gothic-4_02

kody-do-arcania-gothic-4_03

Zobacz także:

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież